| MissKatherine a întrebat:

Se pot pune extensi la breton?
funda si puncte.

Răspuns Câştigător
| Zapacitaaaa a răspuns:

Da, dar cu conditia sa fie de calitate foarte buna altfel risti sa arati oribil, doar nu vrei sa ai par pe fata si sa mai fie si de proasta clitatewinking, Have a nice day :*

3 răspunsuri:
| MatzukaTawww a răspuns:

Soro, du-te la zam!

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Da. Se pot pune. Doar că trebuie să ai grijă ce fel îţi pui. Alt fel rişti să arăţi oribil. Succes! kiss

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Da. Se pot pune. Doar că trebuie să ai grijă ce fel îţi pui cum au spus şi ei.Să fie de calitate. Alt fel rişti să arăţi oribil. Succes! kiss