| elutzagty a întrebat:

Se potrivesc balantele cu varsatorii adica se pot iubii vreodata? daca se despart mai au sanse de impacare? funda best raspuns

4 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Eu nu cred in astfel de combinatii cu zodiile, daca doua persoane se iubesc cu adevarat raman impreuna, nu se despart si se impaca de 100 de ori, aceea nu e o dragoste cu radacinile bine fixate...
succes!

| Giulia97Anna a răspuns:

De ce crezi in asa ceva?

| améliee a răspuns:

Se spune ca balantele si varsatorii sunt zodii compatibile. Cei in aceste zodii pot fi cei mai buni iubiti/prieteni. Acelasi lucru si pentru balante/gemeni, varsatori/gemeni.