| Avasrin a întrebat:

Se spune ca daca vrei sa cuceresti o fata trebuie sa stai/vorbesti cat mai mult cu ea.
Ce pretexte sa fac ca sa vorbesc cu ea?
Suntem in aceeasi clasa.

2 răspunsuri:
| Black13LoL a răspuns:

Poti sa te bagi in seama atat face to face cat si online doar intreband care este tema dupa care incerci sa deviezi de la un subiect la altul. Fi tu insuti si cauta acele semne care arata daca are putina pasiune pentru tine. Incearca sa vezi ce-i place si axeaza-te pe lucrurile alea in discutiile voastre. In rest toate la timpul lor.

| neutrino a răspuns:

Povesteste-i, in serial, despre interesanta ta viata.