| Ancutzica_1406 a întrebat:

Se spune prin Targu Mures ca sunt niste calugari care ucid copii si le iau organele? multi imi spun ca exista alti ca nu exista? Varul meu mi-a spus ca matusa lui i-a zis la mama lui ca ia vazut? Iar cealalta matusa a mea mi-a zis ca exista? nu stiu ce sa cred voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Shuellen a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ru-organe/

Citeste acolo, ai vorbit cu familia ta despre asta?! ar fi bine sa asculti ce zic ei :)

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu cred că este adevărat. Îţi dai seama că dacă aşa ceva se întâmpla cu adevărat era poliţia implicată în asta şi se scria şi în ziare, apărea la ştiri. Am văzut ceva la ştiri legat de asta dar spuneau că sunt doar zvonuri. Baftă!

| anelis_2088 a răspuns:

Nu exista asa ceva! E o prostie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun sa crezi ca sunt povesti de adormit cocosul rosu acest lucru in acest sens nu red daca voi aveti incredere in dumnezeu el e cu voi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si prin timisoara tot asa se spune...

| andreeaemmma a răspuns:

Nu a fost destul de explicit domnu de biologie?