| anonim_4396 a întrebat:

Se uita careva la Gossip Girl? Ce credeti despre serial?tongue

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Of doamne... daca ma apuc de povestit nu mai termin.Acum sunt putin in pauza ca le-am cam terminat... abia astept sa apara ceva nou.
Chiar ieri citeam in Bravo ca blaire waldorf este blonda straight face

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si mie imi placebig grin

| kh1ss a răspuns:

Eu ma uit... e nice serialul...

| kh1ss a răspuns:

Mai bine ii statea bruneta tongue

| Sunshine_2005 a răspuns:

Ma uit si chiar imi place serialul...

| gossipgirl a răspuns:

Mda...si mie imi place tongue

| Delia 75 a răspuns:

ESTE SUPERB...

| leeanna a răspuns:

In curand o sa incep si eu sa vad serialul. Ieri am terminat insa "The L word" si acum fac o pauza ca am vazut 6 serii in 2 saptamani. Vi-l recomand celor "open minded" si care stiu engleza ca nu se gaseste subtitrare, sau cel putin eu nu am gasit-o si nici nu m-am agitat ca stiu engleza. de luni ma apuc de "gossip girl" ca am auzit ca e dragut. Oricum sunt fan "greys anatomy", "private practice", "the Tudors", "Heroes", "Prison Breake". sunt ca sa zic asa, la zi cu toate.

| misschocolate a răspuns:

Prea tare serialu'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sora-mea se uita, si zice ca ii place, eu chiar nu il stiu... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E super tare...m-am uitat la cele 2 sezoane in 2 zile... abia astpt sezonul 3

| rucsy a răspuns:

Dap e dragut:**:*:*