| lili_1880 a întrebat:

Se uita cineva la telenovela "in numele iubirii" de la 6 jumate pe acasa tv?
ma intereseaza neaparat ce episod a fost in seara asta...

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu stiu. Am urmarit si eu o perioada dar nu mai am timp sa ma uit.

| costyn162 a răspuns:

Nu stiu ce episod a fost, dar cred ca daca intri pe www.acasatv.ro o sa gasesti pe undeva.

| lili_1880 explică:

Pai, nu urmaresc telenovela respectiva, dar am apucat astazi vreo 10 minute din ea si mi-a placut o melodie.
melodia lilianei si pe el nu stiu cum il cheama. laughing
daca e cineva care urmareste si ar putea sa ma ajute v-as fi foarte recunoscatoarebig grin