| Larisa7883 a întrebat:

Se va tine cont de notele obtinute la testarile initiale la intrarea la liceu?

2 răspunsuri:
| DeliaDaniela a răspuns:

Nu... deloc! testele sunt doar pentru a verifica cunostintele, iar notele nu se trec in catalog! happy

| IasmyAndra a răspuns:

Buna! Da ele nu se trec in catalog dar se oun in dosarul personal si se tine cont la liceu (la adimterea de la liceu)! ceaooo sa stii ca astea le stiu de la profesorii si e sigur ce iti zick!winkingwinkinghappy pupp! ceaaooo