| ingerash_6577 a întrebat:

Seara asta stateam linistita pe mess cand de odata mi se schimba status si scria ceva urat si mi so schimbat de mai multe ori toti ma intrebau de ce ma fac in toate felurile si o fata mi-a zis ca e un program in care poti sa ii schimbi statusul. Acum am 2 intrebari:
1 Mi-l poate schimba si daca is pe invizibil?
2 Cum pot sa aflu pe ala sau aia care o fost?

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Bună! Nu este un program ci este un site.
Pentru ca nimeni să nu iţi mai poată schimba statusul mergi la messenger-preferences-ignor list şi selectezi acolo prima căsuţă. Dacă bifezi acea căsuţă nimeni care nu este in lista ta nu iţi mai poate da mesaje, pentru că acele mesaje care schimbă statusul le primeşti de la un id oarecare, pe care nu il ai in listă.
Sper că am putut să te ajut.

3 răspunsuri:
| WldWld a răspuns:

Daca stai pe invizibil nu ti se vede statusul oh go on. Si din pacate nu poti sa il gasesti pe cel care ti-a schimbat statusul.sad

| Marriaaa a răspuns:

Nu il poate schimba daca esti pe invizibil si nu poti sa afli cine a fost. Poti sa faci doar o singura chestie: ca sa nu iti mai schimbe status fa asa: intra acolo la messenger, intra la preferences, la ignor list si dai unde scrie: ignor anyone who is not... Dar oricum cei de la yahoo au spus ca se va rezolva chestia asta. :d

| SethEmm a răspuns:

Pai nu prea stiu ce sa zic asa i s-a intamplat si varului meu si la alti prietenii cred ca sunt unii care vor sa se dea mari ca au programe de schimbat statusul si isi bat joc de noi. insa nu cred ca ti-l poate schimba cand esti pe invizibil. incearca sa vezi big grin