| Pufulinna a întrebat:

Seara buna TPU! Am nevoie de ceva ajutor big grin. Cum as putea sa opresc ca cineva sa ma bage in lista de mess..adica imi apare in lista fara sa-i dau accept, nu`mi apare cum ca l-as avea in lista dar el ma are. si vreau sa nu ma mai poata baga oricine in lista si sa-mi lase mesaje. pot face ceva? sa setez ceva pe la mess?
Please HELP! Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Claush2 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic cu astia care iti intra in lista

1 răspuns:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu te poate adauga nimeni daca nu ii dai accept. Cand vrea sa te adauge iti apare un mesaj, unde tu poti sa dai accept sau nu.
Poti sa il blochezi.