| Addaaa99 a întrebat:

Seara! Ce faceti? ee ziua meaa; xx azii. SI A ramas peste noapte la mine o fata; xx Ce putem sa facemm? funda la cele mai bune idei.

7 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Lma :*

pai face-ti un blog pentru scoala voastra gen gossip girl si scrieti acolo tot ce aveti pe inima tongue

| PeStraziGoale a răspuns:

La multzii ani!
Uitati-va la un film de groazalaughing sau machiativa

| Crysstynaa_1272 a răspuns:

La multi ani! Pai ascultati muzica jucati carti ce faceti voi ca sa va distratitonguece va place voua

| Tr3iii a răspuns:

Va lingeti una pe alta...De suuus pana jossss [putzulika] laughing rolling on the floor oh go on

| Intrebare_2044 a răspuns:

Poze. Asta e doar un hobby de al meu. Dar e distractiv. Sau machiati-va cat mai caraghios, sau una pe alta. Altceva... Hmm farse la telefon laughing. Alta idee ar fi parada modei laughing. Sau incercati sa va faceti ceva de mancare care va place si care credeti ca punandu-va cunostintele culinare cap la cap ar iesi foarte gustos. Incercati si vedeti daca iese ceva comestibil laughing. Astea sunt cateva idei pe care eu le consider distractive. Sper ca v-am fost de folos.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mulţi ani!
jucaţi cărţi, vedeţi un film, povestiţi diverse întâmplări, etc

| AdelinAna a răspuns:

Bunna

Toata lumea vrea statusuri, asa ca am facut un blog cu mii de statusuri

http://blogg-maniaa.blogspot.com, sper sa va placa :*

Si va rog ceva: de fiecare data cand intrati pe blogg, jos de tot apare"vizualizat profilul meu complet" dat clik acolo va rog :* iar aici spuneti-mi ce pareree aveti :*

Multumesc