| Tonita a întrebat:

Seara TPU. Sunt destul de disperat si nu prea stiu ce sa fac... E vorba de o tipa de care imi place dar mi-a zis ca nu are timp de sentimente In vara noi vorbeam destul de des zilnic ma simteam minunat pe atunci amandurora ne place sa ne jucam pe pc LoL si chestia la un moment dat am invitat pe cineva pe skipe care a invitat un tip si tipul asta a inceput sa intre mereu cu noi a inceput sa ma deranjeze chestia asta am tacut pana am fost plecat undeva timp de o sapt si ea statea cu el seara si vorbeau se si jucau dar mai mult vorbeau a inceput sa ma deranjeze si i-am zis asta m-am certat cu ea o perioada pe tema asta si asta m-a facut sa ma simt din ce in ce mai prost dar pur si simplu ma enerva sa o vad ca sta cu el din cate am inteles de la ea a fost mai nou certat cu el din nu stiu ce el eu dat block acum i-a dat unblock si vorbesc zilnic... si pe mine ma ignora complet i-am cerut scuze continuu ei dar ma ignora si ma simt din ce in ce mai de **** tipul nu e din localitate sta undeva prin nu stiu ce sat dar din aceeasi judet oricum sincer sunt complet terminat o stiu de mai mult timp decat el mult mai mult ca-ti va anii buni nu multi cam 10 din generala acum eu fiind pe a 11-a si ea la fel oricum nici nu stiu ce scop are intrebarea asta poate cineva sa imi de a un sfat nu stiu orice lucru pozitiv m ar ajuta

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca fata a fost deranjata de comportamentul tau si nu de al celuilalt.
Ca-ti place sau nu, ca te enerveaza sa o stii ca vorbeste cu altul, tot nu ai ce-i face, acum suferidin cauza enervarilor tale si a reactiilor necontrolate.
Nu-i nimic, ai pierdut acum, dar partea buna este ca vei invata pe viitor sa nu mai faci asa si sa nu mai repeti greseala, ca oameni sunt sensibili si nu te iarta!
Nu-i nimic, uita de fatuca aia, cauta-ti alta si nu uita: nu repeta greselile!