| lolas a întrebat:

Selena gomez nu-mi place nu se potriveste cu justin bieber cine e de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
| KiryuZero a răspuns:

Mie imi place de sel dar sunt de acord ca nu se potrveshte cu biberon

5 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Ce vă mai roade şi pe voi.O problemă de matematică nu vă roade?

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

As fi fost de acord cu tine daca intrebarea ta suna cam asa:
" Selena Gomez si Justin Gayber sunt doar doi *********** care se cred "vedete". Cine e de acord cu mine?"

| moruzalex a răspuns:

Ai dreptate dar de unde sti ca nu au furat cntecele unu d ela ltu?

| lolas explică:

Nimeni

| lolas explică:

Ai dreptate kiryuzero si baietii de la mine din clasa zic catre justin bieber justin biberon, iar catre selena gomez zis selena gumăr