| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Serialu nini.am pierdut ceva episoade... da vreau sa caut pe wikipedia ~x( si nu pot ca is o gramada de nini in lume...Km o cheama? ( numele intreg)

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nini mai prostilor o cheama florencia bertotti ce voi nu cititi cand incepe serialul! sunt passat andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In realitate se numeste florencia berttoti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti scrie nini si episodul(nr) pe care vrei sa-l vezi sau scrii nini cap (nr episodului) partea 1. aici gasesti toate episoadele chiar si pe cele care nu s-au difuzat inca pe disney channel nimai ca sunt pe spaniola. eu am vazut ultimul episod in care nini... uitati-va singuri si veti afla

| cosmin0116 a răspuns:

Cauta pe cinemagia.ro sau cinemarx.eu Florencia Bertotti si acolo o vezi cum o cheama si cine si iti arata si zodia si anii, iar pe tomas il cheama Federico Amador, pe Martin il cheama Juan Manuel, pe Victor il cheama Esteban Meloni, pe Cecilia o cheama Paula Morales, pe Horacio il cheama Hector Diaz, pe Cici o cheama Iara Munoz, pe Sofia o cheama Paula Sartor, pe Lola o cheama Gigi Bonafino, pe Tony il cheama Juan Palbo, pe Chow o cheama Melanie Chong, pe Abel il cheama Valentin Vilafine si c-am atat stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheama florencia bertotti si daca vrei sa cauti seriale scrie pe youtube nini au pe wikipedia florencia bertotti

| angello a răspuns:

Maria florencia bertotti beliron cunoscuta ca florencia bertotti

| angello a răspuns:

Maria florencia bertotti beliron cunoscuta ca florencia bertotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheama Maria Florencia Bertotti Balerion, dar toti ii spun Florencia Bertotti. sper ca te-am ajutat

| SuperCoacă a răspuns:

Florencia Bertotti. Si eu ma uit la Nini.

| Confucius a răspuns:

Of of of s-a terminat sad sad sad...o ce rau imi pare imi placea nini (florencia berroti)dar ce sa facem noi no so mai vedem niciodata nici pe cei din serial la revedere...

| Lixus a răspuns:

O cheama Florencia Bertotti Maria Baleiron succes