| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Serialu nini.am pierdut ceva episoade... da vreau sa caut pe wikipedia ~x( si nu pot ca is o gramada de nini in lume...Km o cheama? ( numele intreg)

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nina Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nini mai prostilor o cheama florencia bertotti ce voi nu cititi cand incepe serialul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nini mai prostilor o cheama florencia bertotti ce voi nu cititi cand incepe serialul! sunt passat andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In realitate se numeste florencia berttoti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti scrie nini si episodul(nr) pe care vrei sa-l vezi sau scrii nini cap (nr episodului) partea 1. aici gasesti toate episoadele chiar si pe cele care nu s-au difuzat inca pe disney channel nimai ca sunt pe spaniola. eu am vazut ultimul episod in care nini... uitati-va singuri si veti afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheama florencia bertotti si daca vrei sa cauti seriale scrie pe youtube nini au pe wikipedia florencia bertotti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheama Maria Florencia Bertotti Balerion, dar toti ii spun Florencia Bertotti. sper ca te-am ajutat

| SuperCoacă a răspuns:

Florencia Bertotti. Si eu ma uit la Nini.

| Lixus a răspuns:

O cheama Florencia Bertotti Maria Baleiron succes

| angello a răspuns:

Maria florencia bertotti beliron cunoscuta ca florencia bertotti

| angello a răspuns:

Maria florencia bertotti beliron cunoscuta ca florencia bertotti