| Popescu_Marco_Ionut_1994 a întrebat:

Servus! Imi dati niste sfaturi bune sa pictez la desen? p.s. fara site-uri

Răspuns Câştigător
| Jasmin15 a răspuns:

Buna, cred ca as putea sa te ajut. Ma pricep la desen, desez din clasa a 3a. am facut icoane, etc. deci. primul pas este ca sa fii intr-un loc linistit sa nu te deranjeze nimeni. sa te concentrezi pe ceea ce vrei sa faci. si ideeile pot venii pe moment atunci cand ai mintea limpede. de ex daca te vei afla in aer liber o sa iti vina idei foarte bune. incearca happy daca vrei mai multe detalii cauta-ma pe facebook : Iasmina Paula. si iti voi explica mai multe happy doar daca vrei happy sper ca am fost de ajutor big grin

2 răspunsuri:
| TheLovelyGhost a răspuns:

Un stadion de fotbal big grin

| Popescu_Marco_Ionut_1994 explică (pentru TheLovelyGhost):

Nu ma adica cum sa desenez mai bine