| want2bMajestic a întrebat:

sexy dar....cu putin neuroni:-"http://www.youtube.com/watch?v=2kiUjeT_L7s

Răspuns Câştigător
| dicarmencitta1957 a răspuns:

Tot ceea ce este frumos la sexul slab, se compenseaza cu minte putina, de vina este mama natura, nu ai ce sa-i faci.

8 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Chiar calaughinglaughingeu una nici nu l'as baga in seama...oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super laughing

| want2bMajestic explică:

Cred ca v-ati dat sema ca nici macar nu este un tel..este doar o matritarolling on the floor

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Super... dar neuronii lipsesc cu desavarsire.

| Dara a răspuns:

laughing laughing Mi-a placut!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

A fost chiar haios laughing Daca eram eu acolo nici nu imi trebuiea mie ''telefonul'' ala care nici macar telefon nu e.laughing

| Mo a răspuns:

Asta e...partea naspa e ca trebuie sa mai fie si persoane din astea printre noi...nu e deloc de ras...si totusi rad...

| SimpleSergio a răspuns:

Daca eram fata.si eram in situatie asta.incepeam sa-l intreb despre telefon big grin de cat e camera. ce memorie are.cat tine bateria.si multe altele big grin