| psycho_5607 a întrebat:

Sfaaat! Sa incep. Imi place de un tip si ne cunoastem de putina vreme, dar suntem buni amici si cred ca stie ca il plac.Anyway, nu asta e ideea. De obicei sta pe mess pe invisble si eu vreau sa vorbesc cu el, dar ezit pentru ca ma gandesc ca o sa ma creada disperata sau ceva de genul. Cum as putea sa intru in vorba cu el? Ce sa ii spun? Ceva banal, un inceput de discutie.

2 răspunsuri:
| niko_7262 a răspuns:

Poi parerea mea ar fi sa fi tu insati.Nu incerca sa fii ceea ce nu esti pentru ca vei parea falsa. Nu-l urmarii, sau sa-l stresezi, in cel mai rau caz sa-l urmaresti.Vei vedea ca totul va veni de la sine, oricum, ai putea cere ajutorul, de ex:Ti s-a stricat Pc...tonguetongue, sau daca inca mai esti la scoala, poti sa-i ceri ajutorul in privinta unui exercitiu.Sau daca vezi ca e trist, abatut sa-l intrebi ce se intampla, ce are...la inceput ca o prietena, si apoi, apoi, cu incetul vei devenii mai mult.Nu fi posesiva, nu vei reusii nimic.Fi doar tu:*

| sellyyy a răspuns:

Il intrebi de exemplu tie ti-a mers ieri netul si el itz va raspunde. apoi il mai intrebi mai multe chestii mai importante si asa intri in discuti cu el.credema si eu sunt la fel numai ca la mine baiatul de car imi place nu sta pe invisible.mai gasesti uh multe chestii banale ca esti desteaptawinkingwinking... dai funditSsa plzzzzZ?