| deutza_5725 a întrebat:

Sfaturi pentru primul french? fundahappy

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

Da.
1. Spala-te pe dinti si clateste-te bine.
2. Da-te cu parfum dar nu foarte insitent
3. Mangaie-l tu pe el, pe cap, pe trup, pentru ca e posibil ca si el sa fie la fel de emotionat ca si tine.
4. I-al imbrate astfel in cat sa ii stai in poala sau important este sa stati amandoi in pozitii confortabile pentru ca s-ar putea sa va placa atat de mult in cat sa nu vreti sa va mai despartiti din el.
5. Fa-l sa se simta mandru si bine, nu ii reprosa nimic
6. Cere-i sa fie bland, tandru si roaga-l sa te ia usor, totul este superb.
7. Sex dupawinking glumeam. cred ca esti prea mica.
8. Multa dragoste si iubire pentru biat.
9. Sa te simti bine cu ceea ce faci.
10. Sa ne povestesti cum a fost.

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
La ce te referi? La sărutul french, sau la manichiură?
Dacă este vorba de sărut, ascultă sfaturile userului @youmail. Dacă este vorba de manichiură :
Înainte să îți lași unghiile să crească trebuie să le dai o formă de la bun început cu o pilă bună (care să nu distrugă/exfolieze unghia).
De asemenea, timp de 2-3 săptămâni, masează-le cu ulei de ricin/ulei de migdale și aplică un tratament cu vitamina B5 de la farmec. Cel din urmă se achiziționează din magazinele de cosmetice, și se aplică timp de o săptămână de 2-3/zi, iar după aceea, doar o dată/săptămână.
Când unghiile se vor mări, și vor fi gata pentru primul french, dă-le din nou forma pătrată cu pila, aplică întâi oja albă, după care o ojă transparentă (o nuanță roz pal/crem) și la final, lacul de unghii.
Baftă!