| amaranth a întrebat:

Si-a comandat cineva telefon de pe net? De pe ce site-uri? Si inca o intrebare :d ati patit vreodata sa comandati un telefon de pe net si in loc de telefon sa fi primit. altceva pus la caterinca?

Răspuns Câştigător
| KamYkaZeeee a răspuns:

Sincer eu nu-mi fac comanda de telefoane sau electronice in general, eu sunt cu hainele dar de pe sit-urile de pe care fac eu comanda nu m-am trezit cu alte onani in afara de haine, stiu cateva cazuri in care s-a trezit persoana cu cartofi in loc de papuci si tot fel de chesti iti recomand sa nu te incumetzi, mai bine te duci si iti ei u din magazin, stii ca ai garantzie il poti verifica... si e cel mai sigur.na u faci cum crezi x.o.x