| Morenita a întrebat:

Si-a cumparat cineva BRAVO Postere si BRAVO Eclipsa? Ce parere aveti de ele chiar merita banii?

3 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Eu mi-am cumparat bravo eclipsa pentru ca sunt fan saga twilightlove strucklove struck Pentru mine se merita pentru ca sunt fan, daca nu esti fan prea mare nu cred ca se merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super faine...

| andreea1967 a răspuns:

Nu ma pricep dar eu cred ca asemenea chestii se cumpara doar daca iti face iluzie propie ca investitie un exemplu mai bun ar fi: scobitoari happy