| andypandy_2709 a întrebat:

Si-a cumparat cineva Corectorul lichid de la Very Me Clickit de la oriflame. Ce parere aveti? As vrea sa imi cumpar si eu.dar de conturul de ochi negru tot de la very me? funda pentru cel mai sincer raspuns.:*

Răspuns Câştigător
| kryszta a răspuns:

Pai ce sa zic corectorul acopera bine..nu e prea lichid potrivit pentru intins iar conturul e negru daca aplici de doua ori si e desul de suntire..nu te crec stai linistita sunt obisnuita cu intrebari de genu...e normal sa stii ce cumperi

11 răspunsuri:
| Anutsa410 a răspuns:

Eu am unul si sunt foarte multumita de el. Cumpara-l merităbig grin. Funda?

| andypandy_2709 explică (pentru Anutsa410):

Ce ai....corectorul sau ala de ochi? happy

| kryszta a răspuns:

Pot sa iti zic cu sinceritate ca merita...sunt lider de grup si am marea majoritate a produselor dar acesta este intr-adevar bun ti-l recomand:*

| andypandy_2709 explică (pentru kryszta):

Nu te supara.dar vb despre corector sau contur? puppy dog eyes

| kryszta a răspuns (pentru andypandy_2709):

De amandoua...sunt la fel de bune...fiind si din aceeasi marcahappy

| andypandy_2709 explică (pentru kryszta):

U ti-ai cumparat vreunul?

| kryszta a răspuns (pentru kryszta):

Sunt coordonatoare si la Oriflame dar si la Avon...si pot sa spun ca in comparatie cu unele corectoare si contururi de la Avon nici nu se compara cu aceste doua produse din aceasta gama...eu ti-le recomand fara urma de dubii:*

| kryszta a răspuns (pentru kryszta):

Le am pe amandoua si multe altelebig grin

| andypandy_2709 explică (pentru kryszta):

Si te rog spune-mi si mie corectorul acopera bine? e lichid lichid ..sau numa' bun? iar conturul n negru sau asa mai deschis si e subtire sau gros? sa nu ma crezi nebuna dar mi-am mai cumparat niste chestii tot asa fara sa stiu si acasa m-am trezit cu niste surprize big grin laughing

| andypandy_2709 explică (pentru kryszta):

Deci mersi :* dar pana la urma conturul cred ca mi-l cumpar, iar corectotul na nu stiu ma imi gandesc nu-s asa hotarata laughing daca o sa mai am nevoie de astfel de sfaturi te pot cauta?

| kryszta a răspuns (pentru andypandy_2709):

Nu ai pentru ce....cum sa nu ma poti intreba linistita:*

| kryszta a răspuns (pentru andypandy_2709):

Pai ce sa zic corectorul acopera bine..nu e prea lichid potrivit pentru intins iar conturul e negru daca aplici de doua ori si e desul de suntire..nu te crec stai linistita sunt obisnuita cu intrebari de genu...e normal sa stii ce cumperi