| dimitrierobert a întrebat:

Si-au batut niste prieteni joc de mine (foarte tare, m-am simtit fff prostsad) nu are rost sa va povestesc ce s-a intamplat dar as vrea sa imi spuneti si mie daca as putea sa le intorc fapta, sa ma razbun intr-un fel(nu sunt o persoana rea dar si-au batut joc foarte tare de minesad) mersi:*big grin

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Razbunarea e arma prostului, nu merita sa le raspunzi cu aceeasi moneda. Sicanele ar putea dura la nesfarsit, fara sa existe un invingator. Cel mai bine ar fi sa ii eviti de acum inainte.

| Miha1308 a răspuns:

Acum depinde in cel si-au batut joc de tine si care ar fi urmarile "razbunarii" tale. Daca esti un periocol sa zic asa mai bine ai incerca sa uiti...chiar nu are rost sa iti pui mintea cu toti... Eu zic cel mai bine sa ii lasi in plata lor, Dumnezeu are grija de noi toti si isi vor primi "rasplata" intr-o zi, stai linistita.

| anka a răspuns:

Evita-i si poarta-te indiferent. Vor avea si ei candva nevoie de ajutorul tau.

| purpleice a răspuns:

Pai sincer eu cred ca ar trebui sa te razbuni intr-un fel pe ei, dar nu stiu cum de vreme ce nu ne-ai spus ce ti-au facut, nu prea stiu cum sa-ti zic sa te razbuni pe ei.

| Sua a răspuns:

Daca si-au batut joc de tine inseamna ca nu iti sunt prieteni adevarati

deci schimba-i

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Pai te poti preface ca nu s-a intamplat nimic si cand ii prinzi la cotitura... o sa stii ce ai de facut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu daca vr fura prieteni lor si fai sa se simta prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I tratezi cu indiferenta de acum incolo dar fara sa iti mai fie prieteni.stii...indiferenta doare cel mai tare.

| dimitrierobert explică:

Multumesc de raspunsuri, daca as putea sa le dau fundite le-as da, dar pot numai 1big grinnu stiu care sa o dau(considerati ca v-am datbig grin)