| dragutza a întrebat:

Si daca sunt suspendata pentru cat timp? sau pentru mereu?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Stai linistita;).
Nu esti suspendata pentru mereu.=))
Suspendarea dureaza o luna mi se pare... 30 de zile.cam asa:-? iar dupa ce trec cele 30 de zile trebuie sa ii dai mesaj Ralucai [ http://www.TPU.ro/contact ] pentru a putea sa fii "dezsuspendata":)).

| dragutza explică:

De ce, cine e raluca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti suspendata pe viata!

| dragutza explică:

Multumesc criticul! sa stii ca am facut infart...

| CristineDelaruss a răspuns:

Buna. @draguta, Raluca e admina site-ului. Suspendarea nu durezea pentru "mereu"

| juniper a răspuns:

O luna dureaza suspendarea, stiu asta pentru ca si eu am fost suspendata big grin.

| www a răspuns:

"sau pentru mereu? " Sper ca era o gluma :-ss.

| Annitu a răspuns:

Am fost si eu suspendata..si dupa 30 de zile i-am trimis Ralucai (admina site-ului) un mesaj in care am rugat-o sa ma "dezsuspendeze" kiss