| costyn162 a întrebat:

Si devi automat sau trebuie sa te desemneze cineva expert?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa te propuna cineva pe blog si apoi, adminii siteului desemneaza un expert din cei propusi pe baza raspunsurilor date si seriozitatii demonstrate.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ori esti propus pe blog ori devii expert datorita aprecierii administratorilor. In al doilea caz inseamna ca esti o eminenta cu adevarat.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Trebuie sa fii propus de ceilalti useri dar decizia finala e a adminilor in functie de activitate de pe site si seriozitatea raspunsurilor date.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Trebuie sa te propuna cineva, si sa ai fff multe raspunsuri castigatoare & puncte, si sa fi pe un loc cat mai mare.winking