| anonimeea a întrebat:

Si la facultate te asculta in fata clase. te scoate la tabla etc?laughing

Răspuns Câştigător
| GaByTzU_5045 a răspuns:

Da normal laughing, de ce iti ie frica nu trebuie sa iti fie, nu te mananca, funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! La facultate lucrurile stau altfel decat in generala sau la liceu. La facultate ai optiunea sa te duci fie sa nu te duci la cursuri pentru ca la majoritatea prezenta nu conteaza se pune accent pe seminarii caci acolo trebuie sa ai prezente, mai ai cate un proiect de facut, vreo tema depinde de facultate.De obicei la facultate nu se mai scot studentii la tabla doar la unele facultati cum ar fi la Matemetica sau Informatica unde se fac probleme.In timpul anului stai linistita in sesiune e super stresant caci ai mult de invatat daca nu iti inveti din timp.Numai bine!