| Selena54 a întrebat:

Si pentru fete...Care credeti ca e cel mai dragut/frumos/sexy etc. barbat/baiat din lume?

Răspuns Câştigător
21 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Robert Pattinson, interpretul personajului principal din "Twilight".

| LoveForShania a răspuns:

Aspectul fizic il putem caracteriza dintr-o poza, dar cel psihic nu, asta fiind mai tragic.
Dupa parerea mea, Justin Bieber si Justin Gaston sunt cei mai sexy (prea multi Justin, nu? )
Iar barbati (peste 28 ani), Brad Pitt? Nu! A expirat!
Nu stiu, nu gasesc o atractie anume. Catalin Botezatu' imi vine in minte, dar sigur nu e el unul dintre cei mai sexy.

Sunt multi mult mai frumosi, dar. nu ii cunoastem! Eu m-am referit la vedete, si cred ca si tu la fel!

Fete:
Taylor Swift! ( vedete)
In general din toata populatia sunt multi mult mai frumosi, dar nu au fost descoperiti!
(Scuze ca nu am respectat intrebarea si am enumerat nu numai baieti)

| Aηηy a răspuns:

Idem onutssa tongue

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Inafara de tata, Ian Somerhalderdrooling il adooor:X

| Unique a răspuns:

Iubitul meu!love struck; x; x

| Unique a răspuns:

Parerile noastre nu conteaza pentru nimeni, cel mai sexy barbat din lume Brad Pitt

la momentul respectiv

| Pho3nix a răspuns:

Sunt baiat. Imi spun si eu opinia.

Numai justini bibelouri am vazut pe aici.
Am vazut doar vreo 2 raspunsuri normale.
Cel al lui @nuconteazabree adica cel cu Matt Dallas. Macar ala e intreg la minte si nu are figuri de vedeta.

| NinaY a răspuns:

Enrique Iglesias, Wentworth Miller si... Iubitul meu!

| SheCanFlyy a răspuns:

Justin Bieber normalrolling on the floor

| Annemary_2131 a răspuns:

Taylor Lautner
joaca in Twilight... e foarte frumos si la fata si la corp(daca il vezi topless te topesti)XoXoXo

| Onutssa a răspuns:

Unul de la mine de pe strada...

| Andrada_5061 a răspuns:

Cel mai dragut frumos secsy e Justin Bieber in momentul de fata.Se duce toate fetele si nimenui nu stie cumlaughingE idolul momentului
winkingwave:*

| Lαααα a răspuns:

Acu` toata lumea:Justin Justin Justin...Bn Majoritatealaughinglaughing

| wibidi a răspuns:

Enrique Iglesia si Duncan James

| MickeyAndryyy a răspuns:

Justin Bieber si iubitul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber...:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult Enrique Iglesias.

| www_6598 a răspuns:

Chad michael murray----->zac efron---->drew roy...