| anonim_4396 a întrebat:

Simt ca imi lipseste ceva dar nu stiu ce, ma simt trista dar nu stiu de ce, am un gol... ascult melodii si imi vine sa plang straight face.

Nu stiu de ce.

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Gândeşte-te la lucrurile pe care le ai şi alte persoane nu, la lucrurile pe care le deţii şi altele nici nu visează să le aibă şi fă o balanţă!
Vei vedea că nu ai de ce să fii tristă!
Ascultă melodii vesele care să-ţi îmbunătăţească starea de spirit, nu-ţi face rău cu mâna ta!
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu ma simt trist.
La mine cred ca din cauza ca stau mai mult singur, n-am prieteni, n-am iubita, familia ma cam enerveaza si e aiurea.

| aimspeşăl a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm da.mi id tau, am putea vorbi mai multe

| soloangel01 a răspuns:

Am vazut la tv ca poate fi si din cauza schimbarii bruste a vremii.

| Alexxxxx1 a răspuns:

Eu zic ca te indragostesti de cinevawinking
Sau iti place de cineva pe care nu il poti avea... puppy dog eyes
Dar mai degraba prima variantawinking

| IrinelRaducan a răspuns:

Da..si eu ma simt la fel de cand am plecat de la varul meu sad...

| XMirunaAX a răspuns:

Poate iti e dor de cineva drag, sau, ai avut o zi mai putin buna...thinking Si eu am momente din acestea...