| Bipolaru21 a întrebat:

Simt că tot ce fac nu e bine, am încercat să devin un bărbat atrăgător să mă îmbrac frumos sa miros frumos dar tot nu atrag femei, ce să mai fac că m-am săturat să văd bombardieri cu dosare penale cum jonglează cu fete frumoase și deștepte, iar eu un bărbat educat și civilizat nu am deloc femei?

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Mai intai hotaraste-te daca esti barbat sau femeie.
Pe urma e mai usor, vine de la sine happy

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Daca esti barbat, poarta-te ca atare. Nu mai fi o floare care asteapta sa "atraga" albine si mai stiu eu ce.
Mergi tu la femeia care iti place, cucereste-o. Femeilor le place sa stie ca te intereseaza, ca vrei sa descoperi mai mult despre ea.

PS: alea pe care le jongleaza penalii sunt orice numai destepte nu.

| StoicAnalysis a răspuns:

Mai fa o cercetare amanuntita la tine si apoi la acesti bombardieri, si da-ti seama ce iti lipseste tie si lor nu.

Un barbat atragator, se face remarcat prin fapte, fermitate, scopuri in viata, etc. A fi barbat atragator, nu consta doar in garderoba si etica de baza. Te focusezi fix pe ce este mai putin important.