| nuvreausamispun a întrebat:

SIMT CA un baiat ma place.
Deci de ceva vreme se poarta foarte frumos cu mine, imi zambeste mereu, ma striga mai mereu sa vad ce face sau mai stiu eu ce.
Rade chiar daca nu sunt prea amuzanta, uneori ma mai necajeste in joaca iar a 2a zi se roaga ca sa-l iert...
E chiar frumi acel baiat, ochi albasti, alb, frumos.
Deci ce ziceti? Oare ma place, l-as intreba dar imi e rusine.
Apropo suntem in clasa a4a.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor micuți! Spune-i!winking

| Aleexandra14 a răspuns:

In clasa a 4-a nu se poate numi "iubire", dar... prietenie da = )).(glumeam). De ce sa iti fie rusine sa-i spui?! Nu trebuie, fa-ti curaj si spune-i tot ce simti fata-n fata. Sunt sigura ca dupa te vei simti mai bine, iar daca baiatul acela nu te place sau nu simte aceleasi lucruri pentru tine, nu trebuie sa te superi, deoarece sunt sigura ca mai exista si alti baieti, pana la urma esti doar in clasa a 4-a abia, mai ai timp. = ))