| Axelrunda a întrebat:

Simt nevoia sa ma bat cu cineva, dar nu gasesc pe nimeni care vrea sa se bata. Cum pot sa razgandesc pe cineva sa se bata cu mine? Sau de fapt cum imi pot elibera furia?

27 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eee... nu gasesti pe cineva care sa il poti tu bate, ca unu care sa iti rupa capul gasesti fara probleme

| Axelrunda explică (pentru suntserios):

Nenea vezi ca oala ta iti fierbe altundeva. Cred ca la tine acasa. Pe scurt: Marş.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cand mai ai asemnea porniri, freaca gresia / faianta dim bucatarie/ baie.

| Florentina9210 a răspuns:

Zi ceva rau de Arsenal si sa vezi cum se ia de tine!

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Te bati cu mine laughing

| Axelrunda explică (pentru DenisaNicoletaG):

Eh, m-as bate eu, dar imi este frica de tine happy

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Axelrunda):

Nu trebuie sa iti fie...ne batem. Asa ramane laughing

| Axelrunda explică (pentru DenisaNicoletaG):

Zii tu locul de intalnire, si am sa vin laughing

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Axelrunda):

Pai nu stiu, unde locuiesti? laughing

| Axelrunda explică (pentru DenisaNicoletaG):

Sunt din Sibiu, dar locuiesc in Germania sad De ce Doamne! xD

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Axelrunda):

Vaiiiiii pacat ...mare pacat ca veneam la tine sa ne batem laughing

| Axelrunda explică (pentru DenisaNicoletaG):

Dar cum? Si tu stai in Sibiu? tongue

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Axelrunda):

Nu, eu stau in Campulung Muscel dar veneam eu la tine, gaseam o cale. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masturbarea elimina furia, deci stii ce sa faci.

| mbncf a răspuns:

Cumpără un sac de box și dezlănțuie-te.

| Axelrunda explică (pentru mbncf):

Pff, e scump, de aia zic ca e mai ieftin sa te antrenezi cu o persoana big grin

| mbncf a răspuns (pentru Axelrunda):

Ideea e să-ți descarci furia, nu să provoci durere altuia.

| Axelrunda explică (pentru mbncf):

Corect, dar eu ca si baiat, am facut 5 ani de kung fu... chiar as vrea sa imi folosesc cunostiintele. Da stiu kung fu-ul este pentru auto aparare, dar totusi sunt plin de adrenalina. Daca stii cum zic happy

| mbncf a răspuns (pentru Axelrunda):

Sunt sigură că îți poți găsi și alte activități prin care îți poți folosi acea adrenalină, poate chiar într-un mod constructiv.

| Axelrunda explică (pentru mbncf):

Dap, atunci ma antrenez pentru marathon.

| Thea_Bursucanu_1995 a răspuns:

Deci nu știu... încearca sa cumperi o pernă emoji (vezi site-ul,, SMUFF") și dă în ea cat de tare poți în schimb, dacă nu vrei sa dai banii pe,, o perna anti furie" fă lucruri care te fac fericit.
Sper ca te-am ajutat! :3
Fundița?

| Axelrunda explică (pentru Thea_Bursucanu_1995):

Sunt nou pe site, ce este fundita?

| Thea_Bursucanu_1995 a răspuns (pentru Axelrunda):

De fapt este funda, daca te duci în comentari ai obțiunea numită,, acordă-i funda" de obicei este oferită celui mai bun sau folositor raspuns dat. Sper că ai înțeles.