| ajpgajpg a întrebat:

Simt nevoia sa vorbesc cu cineva, nu mai potlaughing sunt indragostita cu adevarat pentru ptima data in viata mea si nu mai potlaughing doamne am 17 ani si am impresia ca totul ii aiurea,ma gandesc mereu la acest baiat,ma stresez si sufar si e aiurea pana acum atii sufereau dupa mine acum cred ca a venit timpul sa sufar eusad doamne ce aiurea ee nu mai poot,stiti cum e sa ai impresia ca te place si in urmatorul minut saa simti ca te indeparteaza,parca se joaca cu minelaughing) se uita la mine,pune statuusri cu apropouri, se uita apoi se ferestelaughing) nu imi pot un sfat ca simt ca innebunesc va roog, ce pot sa fac vreau sa imi treaca sau vreau sa il fac pe el sa termine cu fazele astea, ma termina

Răspuns Câştigător
| Firetears a răspuns:

Pff, te inteleg perfect! laughing
Dar stai linistita, daca te place va veni totul de la sine. happy
Mai mult de atat nu pot sa iti spun, dar... Stai linistita... Iti va trece, depinde de ceea ce se intampla si in jurul vostru, cel mai important: nu asculta parerile celorlalti! (asta ca o paranteza. happy )
Bafta!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vorbeste cu el poate si el vrea o combinatie cu tine

| asclepius a răspuns:

Intreaba-l asa : mai ( numele ) tu stii sa bagi caramizile in zid? el zice ce are de zis laughing apoi tu: ai mai bagat vreodata salamu in frigider? te pricepi a baga lebaru in sacosa? rolling on the floor)) si se prinde elwinking

| Fiona232 a răspuns:

Tuturor li s-a intamplat acest lucru chiar si mie si inteleg foarte bine ce simti dar sa stii ca baietii sunt foarte complicati stiu ca acum suferi enorm iar durerea e imensa dar sa stii ca nu poti schimba cea ce ti se intampla eu am incercat dar nu am reusit sa schimb cea ci mi sa intamplat.Eu am reusit sa imi alin durerea cu muzica si a functionat cu succes. Sper ca te-am ajutat