| anonim_4396 a întrebat:

Sincer...cati ati raspunde la o intrebare daca nu vi s-ar da funda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda sigur. Nu te aștepta la prea multă sinceritate aici. Toți o să spună "da desigur eu sunt aici ca sa ajut nu pentru fundite si altele" pentru a putea împușca funda la această întrebare.

Eu aș răspunde, sincer. Vezi, am foarte puține funde la astea aproximativ`1600 răspunsuri. Tocmai că nu mă omor după ele. Uneori am zile bune, în care sunt dispusă să ajut pe cineva și obțin și mai multe. Dar în general, sunt aici ca să mă relaxez și să bag mințile în cap cui trebuie.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Raspund ca sa ajut nu imi pasa de funda.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Sincer foarte putini ar face asta! Pe unde te uiti numai funda vezi...nimeni nu raspunde daca nu dai funda!
Daca nu ar fi fundele pe site...numai noi doua am filaughing
Eu una stau pe site si rapund la intrebari findca imi face placere!
Imi place sa raspund findca invat cuvinte noi si imi dezvolt vocabularul!
TPU=inteligenta persoanelorhee hee
Numai bine!

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei rallu:*! mie sincer numi prea pasa daca imi da cineva funda sau nu imi da.Pt conteaza daca am ajutat aceea persoana.^^

| Isabelamaria21 a răspuns:

Păi cred că dacă nu ar fi existat fundiţele nu ar mai răspunde nimeni la nici o întrebare ei vor să strângă multe fundiţe ca să ajungă expert TPU şi la fiecare răspuns la sfârşit mai spun şi Fundaa?

Ăsta este singurul lucru pentru care răspunde un user...

| Lucinca a răspuns:

Raspund cand am chef. oricum stiu ca nu primesc fundalaughing. app nu aveai ce intrebare sa puirolling on the floor)

| FucktheSystem a răspuns:

Mă doare undeva de funde. Cu ce mă ajută dacă am o fundă în plus? Sunt mai apreciată în viața virtuală sau ce?

| AlexiaClaudia a răspuns:

Eu daca as sti sa raspund, daca as putea sa ajut as raspunde indiferent de funda.Pana la urma nici asta nu i cine stie ce, ca doar nu i de aur si nu stiu cat valoreaza

| anutsaa a răspuns:

Eu!

| zanesiprintese a răspuns:

Nu funda ma intereseaza pe mine, ci faptul sa pot ajuta omul la nevoie! happy
Funda e un nimic, niste puncte pe un site... Dar faptul ca poti sa ajuti pe cineva inseamna multe. Atat timp cat pot sa ajut persoana respectiva, dar si si sa ia in calcul sfatul/raspunsul meu, este cea mai mare bucurie.

| Mentaaaaa a răspuns:

laughing Eu una as raspunde. Dovada este aceasta intrebare stiu ca nu voi primii funda la ea laughing

| Paulla a răspuns:

Eu as raspunde. Pana la urma, cu ce te ajuta fundele? Ai niste puncte in plus. Asa si? Ce ai castigat daca ai niste puncte in plus? Stati toti si cersiti funde pentru niste amarate de puncte.

| aditzuca a răspuns:

Nu conteaza funda ci doar sa ajuti.

| CynicalCunt a răspuns:

Maaaa doare in pul a de funda.

| elleme a răspuns:

Eu da

| JustMeAndy a răspuns:

Eu una as raspunde

| XdeaaX a răspuns:

Pai uite ca eu am raspunsla atatea intrebari si nu mi-a dat nimeni funta. oricum eu sunt multumita ca ajut pe cineva.nu imi pasa daca imi da sau nu funta! pup

| bocinaca a răspuns:

Sincer eu nu cred ca primesc nimic daca mi se acorda o funda pentru mine e egal cu zero.cred ca mai mult asi castiga atunci cand raspunsul meu a ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am raspuns de multe ori chiar si dupa ce s-a selectat raspunsul castigator.In concluzie, nu ma intereseaza acest subiect(lucru valabil in cazul majoritatii utilizatorilor mai vechi). Daca mi s-ar da cate 100 de lei pentru fiecare raspuns castigator...whistlinghee hee.