| anonim_4396 a întrebat:

SINI... salutatre ma simt jenata, am sini mici deja am 15 ani, toate prietenile mele ii au mai mari si ma simt putin exclusa. stiti vreo metoda de a mari sinii la asa o >virsta?

6 răspunsuri:
| yourloveisroxy a răspuns:

Pai fai flotari

| Ella a răspuns:

Nu exista metode-doar daca iti pui silicoane(si trebuie oricum sa fi mai mare) Nu trebuie sa te simti jenata, poate te dezvolti mai greu, sau asa esti tu mai micuta de fel.Nu te grabi deoarece inca ai 15 ani, mai ai timp sa te dezvolti sa ti se mareasca sanii.Mai bine nu te mai necajii cu astfel de lucruri ci, incearca sa vezi avantajele.De ex la sport nu te simti mai bine cand nu iti fug in toate directiile?

| adaada96 a răspuns:

Eu am 1.75 cm chiar nu sunt de loc mikutza de felul meu;( doar sinii

| adaada96 a răspuns:

Face book
Andriana Panfilii

| adaada96 a răspuns:

In poze sunt cu sutieni cu pernutza

| Stratovarius a răspuns:

Trimite-mi plss o poza cu tine sau facebook...