| shim a întrebat:

Sint o persoana mai inchisa, si atunci cind nu-mi place ceva, tin in mine si aici coace totul pina sa transforma in ura, ce sa fac? cum sa ma schimb? vreau sa nu iau totul asa serios, sa fiu mai vesela, nu asa rushinoasa... spuneti-mi va rog ceva, please?

1 răspuns:
| sergiu385 a răspuns:

Ai nevoie de curaj, si increderea in tine, adica increderea ca esti o personalitate si ai dreptu sa-ti pui opinile in fata altora. RUSINEA este unul din cele mai rele caractere umane. Ca sa de dezveti de el trebuie sa fie tare de caracter. Bafta