| Claudia_3811 a întrebat:

Site-urile gen www.ascuns.ro sau invisible scanner sunt valabile? Pe un site imi spunea ca cineva ii offline si pe altul ca ii pe invisible! Ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| kidu_6779 a răspuns:

Sincer? Nu cred ca sunt prea bune. Mi s-a intamplat sa fie cineva online(stiam sigur ca nu e online doar la mine) iar cand verificam sa apara id-ul la offline.Si nu este prima oara cand se intampla.
So...eu una nu prea am incredere in ele.happy:p

87 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.detectoryahoo.info este un site la fel ca ascun sau invisible, si detecteaza idurile care stau pe invisible foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.detectoryahoo.info este un site la fel ca ascun sau invisible, si detecteaza idurile care stau pe invisible foarte bine.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e offline

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai credele pe aman-douahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi -a intamplat nici odata si de multe ori verific site-ul atunci cand stau eu pe invizibil si e corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca saitul asta e o pacaleala uneori

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt valabile acum am cautat eu pe cineva care este online si la mine in lista si vroiam sa verific doar poza si pe site imi arata ca e inv si pe urma din curiozitate am bagat id meu si ma arata tot invlaughing deci nu e valabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.pitit.ro e singurul care merge

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu functoneaza site-urile astea, eu stau pe invizibil si cand scriu ID aici imi zice ca sunt offline.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrat pe invizibil si pe urma m_am verificat a[proape pe toate si la fiecare mi_a zis ks offline.deci nu sunt bune nici unu

| timisoara a răspuns:

Acelea sunt valabiile!

| hunu a răspuns:

Singurul din Romania care merge tot timpul si are 3 motoare de cautare e www.invizibil-pe-mess.ro

| lola landers a răspuns:

Pulso intr-adevar e bunwinking

| lola landers a răspuns:

Ci siguranta Pulso e cel mai bunwinking

| IuliaZoe6 a răspuns:

Pai am eu un ajutor, pe care poti sa fi sigur. Dai clik pe mess pe un id[ preferabil al tau ] si pui msg: apoi id. Sper sa te ajute. Merge mereu. Funfita?; o3