| Stratovarius a întrebat:

Slaut TPU! ..care credeti ca este cel mai ok campionat de fotbal unde poti paria..cote destul de bune etc..sau campionate si de hochei.tongue mersi!

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Anglia, inclusiv diviziile inferioare ( unde daca nu te lasi influentat de cote ) gasesti meciuri foarte bune. Apoi Spania La secunda, Germania 2 si altele.Pentru hochei ai Rusia, Norvegia, Suedia, Elvetia.

1 răspuns:
| naitreaba a răspuns:

Incearca la fotbal in Spania, Italia si Anglia, sunt cote bune si meciuri sigure de obicei happy