| Ioana9769 a întrebat:

So... sunt intr-a8a. Vorbeam cu colegii de licee si asa am aflat ca de la mine din clasa nimeni nu merge la liceul la care vreau sa merg eu. Si acum am tot felul de temeri. Eu ma integrez mai greu, ma atasez foarte greu de persoane si cred ca o sa-mi foarte greu daca nu o sa am un prieten.
Cunosc cativa oameni pe acolo, la liceul acela e si sora mea [totusi ea va fi intr-a 12 cand o sa fiu boboaca la fel ]
Cum a fost primul vostru an de liceu? Poate ma mai 'calmez'laughing

1 răspuns:
| FreakyFred a răspuns:

Deci nu ai dc sa iti faci griji! te vei integra tu.
primul meu an de liceu... hmm. a fost demult. :)) stai. tocmai traiesc primul an de liceu! :)) pai pana acum, pentru mine, totul e ok. in sensul ca se putea si mai bine, dar sunt multumit pana acum. m-am integrat, sa zicem, destul de usor, avand in vedere ca in clasa mea sunt copii foarte de treaba si prietenosi.
in concluzie, nu te mai agita atata. ca sa te linistesc un pic, uite o dedicatie speciala "de la mine pentru tine" :))
http://www.youtube.com/watch?v=mACqcZZwG0k
P. S: Bob Marley... tot respectu'!