| teonikfrumusik a întrebat:

Sora mea are 18 ani si recent a parasit-o iubit-o e suparata doar pentru ca nu are iubit.la mine in clasa este un baiat care are un frate de 22 ani.cum sa le fac lipeala? dau funda.si apropo daca va intrebati sora mea este interesata de baietii mari.

Răspuns Câştigător
| Carolina1990 a răspuns:

Cel mai potrivit pas ar fi să le facu cunoștință, dar important este să-i ceri și părerea surorei tale))succes:*

3 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Sora ta stie ca tu ii cauti "iubit " pe net? De ce te bagi tu unde nu-ti fierbe oala? Stai tu in banca ta si vezi-ti de treaba, stie sora ta ce are de facut.

O zi buna!

| teonikfrumusik explică (pentru MMadalina):

MMadalina,si tu te bagi unde nu-ti fierbe oala eu am intrebat asta pentru. ca voi sa-mi raspundeti daca vreti sau nu. nu e treba ta despre ce fac eu si ce stie sora mea.

| Spiruduşş a răspuns:

Fa-le cunostinta, nu incerca sa le bagi pe gat unu pe altul.
Daca se plac bine, daca nu asta e.