| mihalcamaria3 a întrebat:

Sora mea este foarte suparata nu stiu ce sa fac sa fie fericita
nu vrea sa imi zica de ce a patit l-am intrebat si pe iubitul ei nu stie de ce e suparatace sa fac?

3 răspunsuri:
| Buburuza2306 a răspuns:

Poate a aflat ceva rau ori despre tine ori despre iubitul ei. Poate ti-a citit jurnalul. sau poate ca cineva te-a barfit de rau si sora ta a crezut tot. Succes! love struck Funda? love struck

| stelistul01 a răspuns:

Uite, sa nu o intrebi de ce e suparata ca o sa fie mai suparat. Spune-i chestii amzante cu tine sau cu prietenii tai sau orice altceva dar nu o intreba dc e suparata.

| Florycykkk a răspuns:

Eu cred ca iubitul e minte sau s-a certat cu cineva.