| RoooneyThePuf a întrebat:

Sora mea vrea sa mearga vara asta in chisinau, la o prietena care face traduceri si crede ea ca va castiga mai multi bani ca in invatamant. Dar problema e ca e vrea sa ramana acolo, sa renunte la serviciul de profesoara, iar acel servici i-l doar plateste prietena ei, fara carte de munca, nimic. Voi ce spuneti...este buna decizia pe care o ia?sadA...si pleaca azi la 3sad

2 răspunsuri:
| vinarsnelu a răspuns:

Nu stiu ...

| adriana97_5200 a răspuns:

Nu stiu daca eu buna, dar intodeauna am avut o parere nu pre normala despre buiseniss-ul cu prietena sau cu rudele...