| BAd-RoMaNcE a întrebat:

SOS SOS SOS
Mi-am amintit un film care mi-a placut mult, dar nu stiu cum se numeste.
stiu ca era vorba despre o femeie si cativa baieti care erau undeva intr-o padure la o constructie ceva.
Si cei trei o agreseaza pe femeie, dar reuseste sa fuga si se ascunde pe acolo, dar cei trei o urmaresc, de data aceasta s-o omoare. In cele din urma femeia ii omoara pe rand pe cei trei, iar pe ultimul il omoara undeva in padure. Filmul se termina cand ajunde acasa si sotul acesteia o intereaba unde a fost, iar ea il omoara si pe acesta.
sper ca am explicat bine.
sper ca cineva sa-si dea seama cum se numeste filmul. Fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noapte de teroare (While she was out)

1 răspuns:
| Alien a răspuns:

Alba ca zapada si cei 3 pitici!