| Annekie67 a întrebat:

Specialist in mess. mesj privat sa-i da idu sa ma ajute. funda:*

5 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Cel care are vreo diploma absolbita in messenger sa ajute o "saraca" persoana, daca nu aveti nici o diploma macar un certificat sau o hartie ceva la mana. zic si eu, nu mai ezitati ajutat-o!

| Annekie67 explică (pentru daassh):

Mvaaaai mai dat pe spate. daca nu ai observat nu am cerut diploma am cerut niste cunostinte in mess. oh go on

| daassh a răspuns (pentru Annekie67):

CItez "Specialist in mess." deci un specialist trebuie sa aiba un document la mana.

| Annekie67 explică (pentru daassh):

Prin specialist eu m-am referit la altceva..acum depinde si cum vrei sa intelegi.

| daassh a răspuns (pentru Annekie67):

Corect, firecare poate interpreta in felul sau, iar eu am luat forma corecta a cuvantului "specialist".