| JustABelieber a întrebat:

Sper ca, categoria e buna daca nu scz.Deci bunicul prietenei mele a murit azi si ea este foarte suparata cred ca azi a plans toata ziua.Cum o put ajuta sa treaca mai repede peste asta? sau sa nu mai sufere atat?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_1264 a răspuns:

Ceea ce poti face tu este sa ii fii alaturi, iesiti afara si atragei atentia cu ce stii tu ca o interesa inainte sau cu ce ii placea foarte mult.Un deces a unei persoane apropiate o poate marca dar cu timpul va trece singura peste asta. am trecut prin aceeasi situatie..stiu cum e.