| Mădălina279 a întrebat:

Sper doar sa ma ajute cineva... happy
Deci... Eu m-am indragostit de un baiat minunat! Cred ca este cel mai minunat baiat si rar vezi ca el. De fapt, el locuieste foarte departe de mine. sad
Vorbim zi si noapte... Ne spunem ca ne iubim ne facem planuri marete. Numele copilului...laughing Cum o sa arate casa noastra, cum sa fie cainele nostru, cum o sa dormim, cum o sa mancam, cum o sa taiam legumele. laughing Eu pe baiatul asta il iubesc nspus de mult. Imi compune melodii, ma faci fericita! Inainte sa il cunosc mereu, mereu ma gandeam la un baiat ca el! Il iubesc din tot sufletul si el la fel pe mine.
Da-ti-mi niste sfaturi. happy
Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Unde l-ai intalnit, daca el locuieste deperte de tine?(curiozitatea)

| llMalvinall a răspuns:

Am fost intr-o relatie la distanta timp de 1 an si o luna pai la mine s-a incheiat urat, la fel a fost si cu mine ne promiteam luna si stelele, dar inca nu pot sa cred ca m-a inselat, m-a lasat pentru alta chiar daca tinea mult mult la mine si eu la el si chiar era departe, dar poate sa fie prea frumos sa se intample pentru tine la mine problema era ca trebuia sa mai astept inca 4 ani sa termin liceul si apoi sa "fug de acasa"(pentru ca mama si tata nu stiu de el nici nu o sa le spun) dar se pare ca a gasit pe cineva mai aproape in ultimele saptamani ...ma tinea ca pe o "proasta" adica ba ca tine la mine ca sa mai astept pana se decide pe cine sa aleaga pana la urma au trecut saptamani oricum tot nu s-a decis asa ca l-am lasat m-a ranit enorm il urasc pentru ca simt ca nu pot sa trec peste asa ca sfatul meu e sa incerci daca o sa stii sigur ca o sa il intalnesti curand poate o sa fiti impreuna dar daca va trebui sa astepte crede-ma ca se va "plictisi"de tine asa cum fost la mine now is your decision happy

| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Pai...sa imi citez o buna prietena 'asteapta pana la 18 ani si fugi in lume cu elhee hee'