| MalikBitch a întrebat:

Sper sa nu va plictisesc da plz ajutor.
Am o mare problema. vb cu un tip de 15 super tare da vrea neaparat sa ne intalnim...si prietenelor mele(le-am dat id ca un fel de "test" de fidelitaterolling on the floor ) le-a zis aceleasi lucruri ca mie si uneia i-a zis"sunt expert in dezvirginari" si nu prea vreau sa ne intalnim ca are vreo 12 prieteni de 14-18 ani O_O. el e din brasov si eu din buc da a izs ca pentru mine face un sacrificiu ca are un var aici si vine sa ma vada(vine saptamana asta). am stabilit locul unde o sa ne intalnim nu ora si nu stiu eu sig daca am voie sa ies.laughing da pr e ca mi-a zis ca are o pr de 13 ani de care se desparte ca si ei ii e frica sa nu o violeze si l-am intrebat"da iai facut ceva?"(adica daca a violato sau din astea) si a zis ca nu ca au facut doar peeting si eu nu vreau sa facem si nu vreau sa ma violeze.nu stiu ce sa fac. i-am zis ca nu vreau sa ne intalnim si s-a suparat (de fapt am zis nu stiu poate mai vedem) si a zis ca asta la fete inseamna NU si ca s-a saturat ca la toate fetele sa se teama de el(ca am rezolavato si ne-am impacat ca i-am zis ca nu mi-e frica si co sa ne intalnim) si nu stiu ce sa fac.sa ma duc sau nu?(a zis ca daca ne intalnim are 11-12 pr cu varste cuprinse intre 14-18) mi-e frica cumva. oricum ma gandeam sa mai iau pe cineva mai mare cunosc fete de 16-17 da totusi mi-e frica sa le iau sa nu cumva sa le placa. AJUTOR PLZ funda

3 răspunsuri:
| victtor a răspuns:

laughing foarte interesant
eu as zice sa nu te duci e mai bine asa si daca o faci sa fie ziua si un loc public

| CrazySoursD a răspuns:

rolling on the floor) ce obsedat sexual laughing eu zic sa il uiti, pentru ca e clar.baiatul asta nu merita o fata cuminte ca tine. vrea numai sex.sa ramana cu alea 11-12 prietene laughing.mi se pare patetic, un gigolo dala.ahh ii detest.nu te intalnii cu el, da-i ignore sau spune-i in fata ca nu vrei. cine stie ce are in cap. nu poti sa te duci tu la el, lasa-l pe el sa vina la tine. daca te duci tu poate te asteapta cu vreo 2 si cine stie ce intentii au.eu zic sa stai linistita si sa-l uiti ca asta e doar un copil care vrea sa para ce nu e.

| MalikBitch explică:

Pai a intrat fratesu si mi-a zis ca nu ma place. face misto de mne...si am aflat ca are pr.si l-am injurat si a intrat pr lui sa-mi zica ca cica la calcat masina(cred ca era el sa vada cum reactioanez)
laughingnu ma ducbig grin