| DanaMusik a întrebat:

Sper sa va placa :d Am scris cateva sfaturi despre dragoste. Fetelor, le considerati utile? Funda pentru sfaturi, sugestii si pareri!
http://domnisoara1.blogspot.com/2011/08/problemele-in-dr agoste.html

Răspuns Câştigător
| tequillaXd a răspuns:

Hey...ti-am vizitat blog-ul. E interesant,dar ai putea completa si cu alt ceva.Ex:Cum iti dai seama daca e indragostit, Prima intalnire, etc

1 răspuns:
| fsorin96 a răspuns:

Ca baiat consider ttal inutile sfaturile acestea.De ce? Pentru ca nu poti sfatui pe cineva cum sa cucereasca pe altcineva dupa un sablon.Fiecare baiat ca si fiecare fata e diferit, deci gresit.