| lucian13 a întrebat:

Spneti-mi si mie ce farse ati facut la profesori? dau fundita pentru cea mai buna

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Don'soara CADE TABLA! mah ce fata a facut laughing

sau ne-a dat una o lucrare de 1 aprilie. si toti laughing in loc sa-i dam foaia cu rezolvarea testului i-am dat laughing o foaie cu tema la germana.[ laughing]
a facut o fataa...cand le-a corectatlaughing

5 răspunsuri:
| sweetale12 a răspuns:

Anul trecut clasa noastra a schimbat clasa cu alta! cand am avut limba franceza, Si cica noi am primit o pacaleala aici pentru ca clasa aia avea limba romana, dar cu alta profa nu cu care facem noi... si numai ne trezim cu niste teste in fata si greu, nu asa cum primeam de la profa noastra. Profa a zis ca o sa i le deie profesoarei noastre! Nimeni nu a stiut absolut nimic la testul respectiv, toti ne faceam griji ca o sa luam note mici, iar dupa ce le-a corectat toti am primit lucrarile pe care scria 1 Aprilie happy, deci asa a fost o farsa daca pot sa-i spun asa, care a luat o intorsatura, si a fost de 1 Aprilie cum am precizat si mai sus!

| Frozen a răspuns:

Am scris pe o foaie "Uite o talpa pe tavan", toti se uitau in sus...

| Razvan a răspuns:

I-am scris dirigului pe masina de 1 aprilie "Dacie 2000, vand posesor"laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram la fizica.stateam in prima banca.profa preda in fata clasei si pe lateral era un dulapior care daca miscai usita se deschidea...si am miscat cu picioru pe sub banca tocmai cand era profa langa el...si cand s-a deschis s-a speriat laughing)a tresarit de zici ca l-a vazut pe draculalaughing

| mery_5535 a răspuns:

Buna.iti voi spune ce farsa am facut noi o prof de biologie.am pus o colega sub catedra si cand a facut prezenta si a ajuns la colega respectiva ea a apucat-o de picior si a spus: prezentlaughing profa s-a speriat de moarte. se inrosise ca dracu si tipa intr-una. am crezut ca gata aia i-a fost, acolo moare, si se apuca cu mainele de par si tzipa ca disperatalaughinglaughing noi eram pe jos de ras i ea murea acololaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing...am mai facut farsa asta si lu profa de engleza da asta nu s-a speriat ca aia de bologierolling on the floor...a fost super tare faza cu aia de bio am uitat sa o filmezlaughinglaughing