| ShadowGuitar a întrebat:

Sport, muzica, arta, etc... Voi ce hobbyuri aveti?
Ma refer la hobbyuri "adevarate", nu ca va place sa stati la pc, sa iesiti cu prietenii sau altele de genul.laughing

6 răspunsuri:
| Ella_4933 a răspuns:

Desenul / pictura (: si in ultimul timp si fotografia (:

| geosweet a răspuns:

Dansuri:Xtongue

| Bojthe a răspuns:

Fotografialove struck chiar joi imi cumpar aparatul meu foto si am de gand sa ma perfectionez.tu ce hoby ai?

| Pavel5479 a răspuns:

Eu ador photoshop-ul, mereu caut sa invat ceva nou si interesant+ la acesta nu este o metoda rea de a rupe din timp big grin

| ShadowGuitar explică:

@bibi:Eu sunt cu muzica.Ador sa cant la chitara si din voce.love struck

| miiky973 a răspuns:

Eu ador arta si muzicahappy