| Alysik a întrebat:

Spre ce facultate va orientati si de ce? As fi vrut pe Istorie, dar nu prea sunt posturi si servicii, asa ca a ramas doar o activitate extrascolaralaughing Jurnalismul merita? Sau, altfel spus, daca sunt la profil mate-info, cam ce posibilitati am?happy

2 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

De toate, nu conteaza profilul care il termini ci capacitatile tale pe care le dovedesti.Si chiar nu are rost sa ne intrebi pe noi sa te hotarasti ce sa faci in fond cu viata ta. daca iti place jurnalismul incearca sa mergi pe acest domeniu, daca descoperi ca nu e ok nu e tragedie treci mai departe.

| JoulieT a răspuns:

Iti dau eu detalii despre jurnalism daca vrei. Trimite-mi mesaj sa vorbim mai multe.