| Kristtine a întrebat:

Spre ruşinea mea, în curând o să am o petrecere şi nu ştiu să dansez. Mă puteţi ajuta?big grin Aş vrea să îmi impresionez amicii.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Daana_3623 a răspuns:

Sa nu iti fie rusine. Nu esti singura. Toti eram la fel candva.
Asculta diferite genuri de muzica.chiar si manele.ca la petreceri se asculta si de astea.si incearca sasimti ritmul.si sa te manifesi cum vrei.Mai uita-te pe youtube sau me alte site-uri la adolescenti cum daseaza. stiluri de dans, etc. Nu iti fa probleme. Relaxeaza-te.